Produkto užklausa įtraukta
Norėdami peržiūrėti užklausų sąrašą ir jas
iššsiųsti mums spauskite:

Istorija

UAB “VENTALTA" dirba oro kondicionavimo, vėdinimo, šildymo, vandentiekio, nuotekų srityje.
Projektuojame bei įrengiame visų tipų šildymo, vėdinimo ir kondicionavimo sistemas. Mums labai svarbūs Jūsų poreikiai, tai pamatas tolimesniems darbams. Daug dėmesio skiriama statybų rinkos naujovių tyrimui. Visada galime pasiūlyti racionalius ir šiuolaikiškus sprendimus. Turime ilgametę patirtį, kvalifikacijos pažymėjimus. Garantuojame kokybę ir profesionalumą. Mūsų projektų įgyvendinimo operatyvumas sumažina išlaidas ir suteikia galimybę atlikti projektavimo darbus už konkurencingą kainą.
Tikslai: kokybė ir profesionalumas, efektyvus energijos vartojimas, pastatų mikroklimato kūrimas ir gerinimas.
Įrengiant inžinerines sistemas labai svarbūs statytojo - Jūsų poreikiai ir lūkesčiai, todėl išnagrinėję sklypo bei namo projektus, surinkę reikiamus duomenis, pasiūlysime Jums kelis galimus inžinierinių sistemų įrengimo variantus. Pirminiame etape pateiksime labai svarbią informaciją apie sistemų efektyvumą, ekologiškumą, eksploatacines ir priežiūros išlaidas. Tad galėsite pasirinkti Jums tinkamiausią sprendimą pagal kainos ir kokybės santykį. Vėliau pradėsime projektavimo darbus - ruošime techninį projektą. Ruošdami projektinę dokumentaciją suskaičiuosime statinio inžinerinių sistemų poreikius, metinius energijos suvartojimus. Mūsų patirtis ir atlikti darbai garantuoja, kad suderinsime inžinerines sistemas ir architektūrinę - konstrukcinę dalį tarpusavyje. Paruošę projektinę dokumentaciją pradėsime inžinerinių sistemų įrengimo darbus. Šio etapo metu dažnai atsiranda pakeitimų, todėl labai svarbu, kad Mes operatyviai, sklandžiai ir kvalifikuotai vykdysime darbus, derinsime juos su kitų dalių Rangovais.
 
UAB“VENTALTA” įkurta 1992 metais. Nuo tada mes tiekiame kokybiškas ir patikimas vėdinimo, oro kondicionavimo ir šildymo sistemas, kurios sukuria mikroklimatą visose buitinėse bei technologinės (skaičiavimo ir ryšių technikos) patalpose. Aukštos kokybės įrenginiai tiekiami iš Skandinavijos, Izraelio, Vokietijos, Belgijos ir kitų Vakarų Europos šalių. Įrangos gamintojai – garsiausios ir patikinamiausios pasaulio firmos, tokios kaip “Ziehl-Abegg”, “Flexit”, “Fast”, “Systemair”, “Grada”, “Fumex”,"Casals","Gruner", "Sisteven" ir kitos.


Nemokamas pristatymas Vilniaus m.
Pristatymas visoje Lietuvoje